Kontaktirajte nas

Ako imate bilo kakvih pitanja posaljite nam mejl ili nazovite, rado cemo odgovoriti

Posalji
kid

O Sportskom Udruženju

Sportsko udruženje Halivik osnovao je mladi entuzijasta iz Novog Sada, sada master sporta I fizičkog vaspitanja, kao I sertifikovani Halliwick koncept instruktor, Igor Bežanović tokom 2017godine. Glavni cilj bio je stvoriti zdravo okruženje koje svima pruža potpuno jednake mogućnosti za borak I naredak u vodenoj sredini.

Za ovo kratko vreme Sportsko udruženje Halivik je ostvarilo uspehe na regionalnim takmičenjima i mitinzima. Osim samog Halliwick koncepta plivanja udruženje nudi I spoj senzorno-motoričkog razvoja sa Halliwick konceptom plivanja, kako bi upotpunili jednu celinu I podstakli pravilan rast I razvoj deteta.

Glavna zvezda vodilja našeg udruženja je da su svi jednaki, mi ne stavljamo akcenat na ograničenja nego na mogućnosti za napredak I jednakost u društvenom životu.

Korisni Linkovi

swimming